قوانین و مقررات


نوشته شده توسط: مدیریت | 1397/02/23 15:19:04

شرایط و ضوابط استفاده از سایت:

1- کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات مشهد عمده  به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت مشهد عمده هنگام استفاده از پروفایل شخصی،  به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین  است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین مشهد عمده از سوی کاربر است.لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود

قوانین عمومی

2- توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های مشهد عمده منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج و رویه‏‌ها تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

3- تعریف مشتری یا کاربر مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که بااطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات مشهد عمده اقدام کند.

4- خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصی و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق  فروشگاه "مشهد عمده" بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است

5- کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

6- فروشگاه اینترنتی مشهد عمده هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از     حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره)        نمی پذیرد.

7- ارتباط فروشگاه اینترنتی مشهد عمده با کاربران از طریق mashhadomde.com و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن، تلگرام، اینستاگرام و ...) صورت می پذیرد.

8- فروشگاه اینترنتی مشهد عمده به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا:

9- از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی مشهد عمده ، سایت mashhadomde.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

10- فروش کالا برمبنای نوع و مقداری صورت میگیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی مشهد عمده درج نموده است.به هنگام تایید سفارش کالا، مشخصات مکان و زمان ارسال کالا را توسط فروشنده به اطلاع خریدار رسانده میشود.

11- کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش نخواهد بود. شایان ذکر است هزینه ارسال بار و بیمه کالا تا شهر مقصد به عهده فروشنده میباشد.

12- در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

13- خریدار موظف است قبل از ارسال بارتمام هزینه های مربوط به سفارش کالا را پرداخت نماییدو در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

14- فاکتور کالاهایی که توسط فروشندگان در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست خریدار توسط فروشنده ارسال می‌شود.

15- خریدار با امضای برگه دریافت کالا از باربری شهر محل سکونت رضایت خود را تحویل کالای ارسال شده نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

16- ارسال سفارشات در محدوده شهر مشهد از طریق پیک و در سایر مناطق و شهرستانها از طریق باربری می باشد. در صورت درخواست ارسال بار بجز باربری خریدار متعهد به پرداخت وجه آن می باشد.

17- مکان تحویل کالا باربری (طرف قرارداد، محل سکونت شهر خریدار می باشد که توسط مدیر سایت به اطلاع خریدار خواهد رسید) شایان ذکر است هزینه حمل و بیمه کالا تا باربری مذکور به عهده فروشنده می باشد.

18 – باتوجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات ، تحویل به هریک از شرکت های حمل و نقل معتبر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و مشهد عمده تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری ، خسارت را جبران می کند. آسیب های ناشی از حمل و نقل باید در عض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش مشهد عمده اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش کالا ارسال شود.

19- با توجه به سلیقه و متنوع بودن محصولات لطفا در انتخاب اجناس دقت کافی نمایید )زیرا تعویض و یا پس دادن اجناس  امکان پذیر نمی باشد(

20-مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار قیمت این کالاها درج شده است (درصورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت ، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد) اکنون چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت اقدام نماید.

21- کلیه لوازم الکتریکی به کار رفته در محصولات و همچنین شستشو با مواد شوینده غیراستاندارد، اسیدی، ضربه خوردگی و یا شکستگی محصولات فاقد گارانتی می باشد.

 


0 نظر

نظرات


همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.

برو بالا