تیبل میت چیست و چه کاربردی دارد؟


نوشته شده توسط: مدیریت | 1397/03/05 12:05:13

تیبل میت یک میز چند کاره و همه منظوره و بسیار کاربردی برای استفاده همه ی سنین در هر مکان میباشد کوچک تر ها برای نوشتن تکالیف و کار های روزانه خود و مادران برای اموری مثل خیاطی و دوخت و دوز و مادربزرگان برای خواندن نماز به راحتی میتوانند از این میز چند منظوره استفاده نمایند.

مشکل میزهای قدیمی و چوبی و یا کلا هر میزی که در منزل وجود دارد این است که چون نمی توان آنها را به سمت خود کشید باید خودتان به طرف آن حرکت کنید و تنها در یک جای ثابت در منزل قرار میگیرد. که یا طراحی میز تیبل میت این مشکلبه طور کامل حل شده یعنی راحت می نشینید و به سادگی میز را به سمت خود حرکت میکشید و در هر مکانی از منزل که میخواهید این میز کاربردی را قرار میدهید.

 

  تیبل میت Table-Mate یک میز کامل چند منظوره در خانه شما است که بدون توجه و اهمیت به نوع و سایز سیستم صندلی که استفاده می کنید، به آسانی به سمت بدن شما می آید و بدن شما به آن می رسد. تیبل میت به درستی یک میز چند منظوره است بسیار  ایده آل برای خوردن، خواندن، نوشتن، نقاشی، نقاشی، رنگ آمیزی، طراحی، هنر و صنایع دستی، پازل، خدمت، بازی میباشد که به طور کامل به عنوان یک ایستگاه کاری خانگی و حتی به عنوان میز کار دانشجویی به کار میرود.

این میزدارای  پایه های محکم و لبه های صاف با امنیت کامل همیشه و در هر زمانی قابل استفاده است بنابراین مناسب ترین میزی است که تاکنون ساخته شده ، چون به سادگی روی هر سطحی قابل حرکت بوده و براحتی تا شده و در کنار مبل یا زیر کاناپه جا میگیرد. شما میتوانید این میز را به راحتی با خود به هر مکانی که میخواهید حمل کنید برای  مثال به مسافرت ببرید یا در هر مکانی که نیاز دارید از آن استفاده نمایی.

تیبل میت در شش ارتفاع مختلف و 3 زوایه تنظیم می شود و این بدین معناست که می توانید از یک میز به جای هجده میز استفاده کنید شما می توانید فقط با دو انگشت به راحتی این میز را بلند کرده و به هر جایی که می خواهید ببرید ، این میز به شکلی باورنکردنی محکم بوده و توان تحمل وزنی معادل50 پوند ( 22کیلو گرم ) را دارد.

جهت مشاهده و خرید با قیمت استثنایی تیبل میت از فروشگاه اینترنتی مشهد عمده اینجا کلیک کنید.


0 نظر

نظرات


همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.

برو بالا