خرید بدون کرونا در مشهد عمده


نوشته شده توسط: مدیریت | 1399/08/24 18:42:26

خرید اینترنتی بهترین پاسخ به نگرانی‌های مردم در روزهای شیوع کرونا است و با فراهم کردن بستری در محیط وب زمینه مستقیم تهیه مایحتاج و کاهالا را از طریق اینترنت فراهم کند و مشتری بدون اینکه از منزل خارج شده و سلامتیش به مخاطره بیفتد می‌تواند از فروشگاه‌های آنلاین با یک کلیک نیازهایش را تامین کند.

امروز بحران کرونا نه تنها در ایران که در جهان شرایط فوق‌العاده‌ای را ایجاد کرده و فعالیت روزمره و ارتباطات مردم به حداقل ممکن رسیده و بسیاری از اصناف و مشاغل نیز به ‌دلیل سرعت فراگیری بالای ویروس و تهدیدی که برای سلامت کسبه و مردم داشت با مصوبه ستاد ملی کرونا تعطیل شده است اما، زندگی تعطیل پذیر نیست و تجارت الکترونیک این بار به کمک امده تا هم اقتصاد صنوف اسیب عمیقی نبیند و هم مردم بتوانند مایحتاجشان را با خیال آسوده و به حداقل رساندن مشکلات سلامت تامین کنند.

تجارت الکترونیک توانسته به درستی جای خود را در برنامه‌های فاصله‌گذاری اجتماعی بیابد و به دور از استرس و با کیفیت مناسب زنجیره نیازهای مصرف‌کنندگان را پاسخگویی کند.

«نرگس حشمتی» افزود: وقتی نوه‌ام پیشنهاد خرید ایننترنتی را داد از آن استقبال نکردم چرا که اطلاعات کمی درباره این شیوه خرید داشتم اما، با کمی وب‌گردی و آشنایی با چند آدرس اینترنتی فروشگاه ‌های مجازی توانستم مهارت کافی را کسب کنم و اکنون بدون دغدغه خرید می‌کنم و بدون بیرون رفتن از منزل با سهولت به کالاهای مورد نیازم دسترسی دارم.

وی اظهار داشت: این شیوه خرید هم آسان است و جذابیت‌های خود را دارد و بهترین گزینه برای افرادی است که به هر دلیلی  توانایی خرید و حمل کالا سنگین را ندارند و یا وقت کافی و شرایط حضور در فروشگاه‌ها را نمی‌توانند داشته باشند.

«محسن کمال وندی» از کارکنان توزیع اقلام خرید اینترنتی نیز گفت: مدت‌ها بود که به دنبال شغل بودم و با دیدن یک آگهی، جذب فعالیت داد و ستد مجازی شدم و  این حوزه را با جذابیت‌ها و فرصت‌های بی‌نظیرش به همه افراد جویای کار توصیه می‌کنم.


0 نظر

نظرات


همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.

برو بالا